annonse

annonse

Åpner treningssenter på Hadeland

annonse

annonse

Kommentar

Dette er en kronikk. Kronikken gir uttrykk for skribentens holdning. Du kan sende inn kronikker og debattinnlegg her.

Meningsmåling

Dette er en kronikk. Kronikken gir uttrykk for skribentens holdning. Du kan sende inn kronikker og debattinnlegg her.

Første helgen i september åpner Optimal Treningssenter i Vassenden park på Gran.

Steven Hill og Thomas Hamar er i sluttfasen med å gjøre klart det nye tilbudet innenfor trening. Totalt 600 kvadratmeter vil til slutt vente på treningsivrige hadelendinger, skriver avisen Hadeland.

– Vårt mål er å skape Hadelands beste treningsmiljø for alle som ønsker å trene. Om de så er 14 eller 100 år, sier Hill.

Om treningen skjer på ett av de over 50 apparatene som nå plasseres ut i lokalene, den store cardioparken, inne på frivektsrommet for dem som virkelig vil pumpe jern eller i det kommende «jungelburet» hvor crossfit-entusiastene kan boltre seg, er helt og holdent opp til de besøkende, ifølge avisen.

De to gründerne mener det absolutt er rom for ytterligere treningstilbud i regionen. Hill anser tilbakemeldingene fra folk som har hørt om det kommende tilbudet som en god pekepinn på at det blir bra trafikk.

– Vi har fått mange henvendelser, så vi gleder oss til åpningshelgen sier de til avisen Hadeland.

VÅRE ANNONSØRER:

[slideshow_deploy id=’1113′]

 

annonse

Partnere

Leverandørpartnere

[l_slider]