Marthe Sandvik Alvestad og Ole Martin Kristiansen startet opp treningssenteret Legacy Gym Trondheim på Tiller i 2018. Nå er det slutt.
– Det har vært kjempeartig så lenge det varte, og vi er glad for de årene vi har vært der. Man må tørre å prøve å feile, er innstillinga vår, fremfor å gå hele livet å brenne inne med tanken om at man skal gjøre noe eget, sier Marthe Sandvik Alvestad til avisen.
Rett før jul måtte de orientere kundene om at de måtte stenge senteret, og onsdag 12. januar ble papirene sendt inn på at treningssenteret er konkurs.
– Det har vært vanskelig å drive treningssenter under korona. Vi har hatt stengt i mange måneder, og i tillegg gikk leiekontrakten ut. Å satse på nytt lokale, ville blitt veldig kostbart og tidkrevende, derfor valgte vi å legge det ned, forteller Alvestad til NT24.no.
Selskapet ble etablert i januar 2018.
VÅRE ANNONSØRER:
[slideshow_deploy id=’1113′]
VÅRE TRENINGSSENTERPARTNERE:
[slideshow_deploy id=’11726′]