Treningssenteret flytter fra kjøpesenteret Alti til nye og bedre lokaler midt i kjernen av Arendal Sentrum.
I september 2022 åpner Nr1 Fitness Arendal i nye og freshe lokaler i Arendal Sentrum. De nye lokalene ligger i etasjen over Arendal bowling og vis av vis Arendal kino.
Etter flere år med naboklager flytter kjeden og investerer stort i helt nytt utstyr og nyrenoverte lokaler.
– Vi er svært godt fornøyde med etableringen i de nye lokalene i sentrum. Dette blir et utrolig flott senter på ca. 700 kvm., sier daglig leder Hege Ramfjord Olsen i Nr1 Fitness Arendal.
Hun forteller at det er lagt opp til svært gode egentreningsmuligheter på styrke og kondisjon, og senteret vil ha gruppetreningstimer i form av løpetimer på møller og funksjonell styrketrening i grupper.
– Vi er overbevist om at dette blir et suksessrikt senter. Vi har virkelig slått på stortromma når det kommer til utstyr og lokaler, med leverandører som Fitness Brands, Eleiko og Sportsmaster, sier Olsen.
Det nye senteret åpner dørene mandag 19. september.
VÅRE ANNONSØRER:
[slideshow_deploy id=’1113′]
VÅRE TRENINGSSENTERPARTNERE:
[slideshow_deploy id=’11726′]