Treningssenteret Nivå på Tista senter har startet prosessen med å søke om alkoholservering. Daglig leder Jamie Sorensen tror Norge er klare for det, men er forberedt på motstand.
Det skriver Halden Arbeiderblad.
– Vi lar oss inspirere av sentre i utlandet, blant annet i London. Der har flere treningssentre alkoholservering. Jeg har ikke hørt om noe slikt i Norge før, men vi ønsker å prøve det ut for å kunne gi våre medlemmer en ekstraopplevelse, sier Jamie Sorensen.
Det er i forbindelse med lanseringen av «After Work Friday» Nivå ønsker å tilby alkoholservering, ifølge avisen.
– Det er kun snakk om øl og vin, og vi gjør et forsøk. Det er mye mulig Halden ikke er klar for dette, og da må vi bare ta det til etterretning. Vi forsøker å tenke nytt, uten at vi skal endre på grunnfilosofien vår, sier Sorensen til Halden Arbeiderblad.
LES OGSÅ: Sikter mot 1 000 medlemmer innen utgangen av 2022
VÅRE ANNONSØRER:
[slideshow_deploy id=’1113′]
VÅRE TRENINGSSENTERPARTNERE:
[slideshow_deploy id=’11726′]