Bokstavelig talt. Nå skal Kristian Brito, bror av SKY Fitness-gründer Jorge Brito, åpne treningssenter på Tjølling i Larvik kommune.
Kristian Brito oppdaget den tomme bygningen ved fylkesvei 303 på Løveskogen ved en tilfeldighet. Lokalet har trukket til seg mange interesserte aktører, men utleier MultiPro Eiendom, har sett etter et seriøst firma med en langvarig avtale, skriver Østlands-posten.
Da Kristian Brito ønsket en 20 års kontrakt, tok det ikke lang tid før kontrakten ble undertegnet.
– Vi ser gjerne etter lokale småplasser når vi skal etablere et nytt senter. Tjølling virket som et bra sted. Her er det både barnevennlig og et godt treningsmiljø, sier Brito til avisen.
Det nye senteret blir SKY Fitness nummer 12. Kristian Brito blir daglig leder.
– Vi har enormt stort fokus på personlig trener, og sikter oss mot to, tre ansatte. Hvis alt går etter planen, ønsker vi å få en lokal fysioterapeut som vil drive sin egen virksomhet under oss, forteller han til Østlands-posten.
Senteret åpnes lørdag 22. april.
VÅRE ANNONSØRER:
[slideshow_deploy id=’1113′]