Det har vært en lang prosess rundt etableringen av Levanger Treningssenter, men nå begynner Tom Harryson, som driver lignende treningssenter i Stjørdal og Trondheim, og Aslak Wanderås å se lyset i tunnelen.
– Det har tatt litt lengre tid enn planlagt, så da fant vi ut at åpningsdato blir 1. oktober, opplyser de to til avisen.
Konseptet er bygd på lav pris, døgnåpent, og ingen bindingstid. I starten vil treningssenteret bruke 500 kvadratmeter. Lokalene er over 700 kvadratmeter.
– Vi kommer til å ha egne områder for cardio, apparater og frivekter. I kjelleren vil det tyngste utstyret være og det har vi plassert lengst inn, for å hindre støy. I bankhvelvet vil det være en såkalt «underground-gym» med crossfit, dekk og slike ting, sier duoen til iLevanger.no.
VÅRE ANNONSØRER:
[slideshow_deploy id=’1113′]
VÅRE TRENINGSSENTERPARTNERE:
[slideshow_deploy id=’11726′]