Anita Tonne legger Corebar på hylla og lanserer The Riot – hvor opplevelsen skal være selve grunnen til at folk kommer igjen og igjen.
– Det er flere grunner til at jeg gir meg med Corebar. For det første mener jeg at selve forretningsmodellen til Corebar er passé, dessuten er jeg blitt 45 år. Hvis jeg skal stake ut en ny kurs og gjøre det med samme glød og entusiasme som før, er tiden inne nå, sier Anita Tonne til Østlands-Posten.
– Mitt nye prosjekt er The Riot. The Riot betyr noe litt opprørsk mot det etablerte. Du kan si vi gjør et slags «opprør» mot den tradisjonelle treningssenterbransjen, fordi vi mener det er mye vi kan gjøre vesentlig bedre for dem som trener hos oss.
Hun forteller til avisen at forhåpentligvis åpner det første treningsstudioet i Oslo i løpet av 2020.
Inspirasjon til The Riot har hun hentet i utlandet.
–Der har jeg sett at mindre nisjepregede treningsstudioer har eksplodert og at de tradisjonelle treningssentrene har stagnert. Felles for disse studioene er å gi en helhetlig kundeopplevelse, alt fra personlig service, betalingsmodell, design, interiør og skilting, i tillegg til selve treningsopplevelsen, sier hun til Østlands-Posten.
LES OGSÅ: Bransjeprofilen med Anita Tonne: – Energien i bransjen er unik
VÅRE ANNONSØRER:
[slideshow_deploy id=’1113′]
VÅRE KJEDEPARTNERE:
[slideshow_deploy id=’11726′]